Tootearendus ühe tunniga (nädalate asemel)

Teenuse- ja tootearendus võib olla korralik peavalu, mille juurpõhjuseks on sageli maadlemine pisidetailide kallal. Samuti, kui lõpuks kõik osapooled oma tükid kokku liidavad on tulemuseks toode nagu Frakenstein. Püsib küll näiliselt koos, aga liigub ja toimib pisut omasoodu.  

Suurepärase teenuse ja toote arendamise retsept on tegelikult lihtne. Vaja läheb ports head meeskonda ja supilusikatäis salajast koostisosa nimega disainisüsteem (Design System), mis aitab luua igasugusest kaosest korra.  

Oled lahkelt oodatud osalema praktilises disainisüsteemi töötoas, kus me viime läbi tootearenduse simulatsiooni päris ärijuhtumi näitel. Sa näed reaalajas, kuidas toode ja teenus hakkab kuju võtma. Sa saad olla tunnistajaks, kuidas tootearendus võib olla aeganõudva käsitöö asemel sujuv ja sisuline protsess, millega kaasneb võit ajas, rahas ja kahtlemata ka kvaliteedis.  

Sa saad töötoast kaasa väärt teadmise, kuidas viia oma tootearendus ja meeskonnatöö täiesti uuele tasemele. Arutelude keskmes on edaspidi ärivajadused ja lõppkasutajate huvid. Vaidlused nupu kuju ja värvi üle jäävad nüüdsest ajaloo hõlma.

Sessiooni viivad läbi  Helen Kokk  ja Maria Laanejärv Nortalist