Et viia ellu oma missiooni ja teha disainmõtlemine ja -protsess kättesaadavaks võimalikult paljudele, korraldame juba neljandat korda Disainmõtlemise konverentsi ja erioskuste praktikume.

OOTAME SIND DISAINMÕTLEMISE KONVERENTSILE
21. OKTOOBRIL FOTOGRAFISKAS!
✓ KOGEMUSLOOD
✓ INSPIRATSIOON 
✓ TÖÖRIISTAD 
✓ NETWORKING
✓ JAGA KUULDUT OMA MEESKONNAGA

KELLELE? Disainmõtlemise konverents on Sulle, kui tunned, et ettevõte või organisatsioon on justkui teelahkmel - kuhu suunas edasi, kus peitub tuleviku kasv? See on hetk, kus küsimusi on rohkem kui vastuseid ja just siin on disainmõtlemine metoodikana 100% omal kohal. See konverents on Sulle, kui Sinust sõltub toote või teenuse arendus - ole Sa juht, arendaja, toote omanik, tellija, toote-, teenuse-, kasutajakogemuse, kasutajaliidese jms disainer. 

MIKS?  McKinsey 2018. aastal läbiviidud uuringu "Disaini äriväärtus" kohaselt on disaini ja silmapaistva äritulemuse vahel tugev seos ning disainipõhise kasvu potentsiaal on tohutu nii toote- kui ka teenussektoris. Inspiratsiooni saamiseks vaatame Skandinaavia ettevõtete poole, sellest ka alapealkiri Skandinaavia eri. Just Skandinaavia disaini iseloomustab funktsionaalsus, esteetika, jätkusuutlikkus ja kasutajakesksus - see on disain, mida inimesed armastavad. Kuidas nad seda teevad?

KUS? Kus on Tallinnas see koht, kus on Skandinaavia disaini lausa füüsiliselt tunda?  Fotografiskas loomulikult! Fotografiska leiad Telliskivi loomelinnakust.

KES? Oleme esinema kutsunud disainiliidrid Skandinaavia ja Eesti ettevõtetest, kes on  teenuste ja toodete arendamisel oma valdkonna liidrid ja pööranud suurt tähelepanu kasutajakogemusele ja jätkusuutlikkusele. Seejuures ei ole üllatus, et eelmise aasta peateema - ringdisain, jookseb punase niidina läbi pea kõikidest  kogemuslugudest. Inimesed lihtsalt armastavad lahendusi, mille kasutamine ei koorma südametunnistust.

TURVALISUS? Korraldame konverentsi vastavalt riiklikele nõuetele. Alates 9. augustist peavad kõik üle 50 osalejaga avalikud siseüritused kontrollima külastajate nakkusohutust. See tähendab, et kontrollime, kas kõik esinejad ja osalejad on täielikult vaktsineeritud, saanud negatiivse testitulemuse või taastunud COVID-19st viimase kuue kuu jooksul. Testimisvõimalus kohapeal puudub. Aktsepteerime apteekides tehtud kiirtesti tõendit, rohkem infot siin.

Müüme veebipileteid, mis võimaldavad saada konverentsist osa virtuaalselt. 


  


Varajase registreeruja hind jaanipäevani (kuni 24. juunini k.a.) 279 eurot + km.
Konverentsil osalemise hind 349 eurot + km.
Tule meeskonnaga! Hind enam kui 2-le inimesele ühest organisatsioonist 269 eurot+ km.

Konverentsi saad jälgida ka otseülekandena, veebipilet 199 eurot + km. 
Saad konverentsil kuuldut oma meeskonnaga jagada, kõik konverentsi ettekanded on tasuta järelvaadatavad konverentsi kohapealse pileti ostjale.


Osalemise tingimused: Pääsu konverentsile tagab tasutud arve. Konverentsil osalemine on nimeline, kuid osalejat saab muuta kuni konverentsi alguseni. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palun anna sellest kindlasti teada e-posti aadressil jane@designminds.ee. Kui teatad oma mitteosalemisest kuni 10 päeva enne konverentsi toimumist,  tagastame 100% tasutud maksumusest. Kui teatad vähemalt 5 tööpäeva varem, tagastame 50% maksumusest. Muul juhul kuulub arve tasumisele. Jätame endale õiguse üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.


Konverents sünnib koosloomes

Disainmõtlemise konverents 2020 pildigalerii